WinMerge - en to ta translation catalogue (10 entries)

note: AFX_TARG_*
en: AFX_TARG_ENU
ta: AFX_TARG_TAM

note: LANGUAGE, SUBLANGUAGE
en: LANG_ENGLISH, SUBLANG_ENGLISH_US
ta: LANG_TAMIL, SUBLANG_TAMIL

note: Codepage
en: 1252
ta: 65001

en: ShellExtension
ta: ஒடுநீட்டிப்பு

en: Win&Merge
ta: &சாளரஒன்றிணை

en: &Compare
ta: &ஒப்பிடு

en: Compare&...
ta: ஒப்பிடு&...

en: Select &Left
ta: &இடது தேர்ந்தெடு

en: Select &Middle
ta: &நடுவை தேர்ந்தெடு

en: Re-select &Left
ta: &இடது மறு-தேர்வு
