WinMerge - en to fr translation catalogue (10 entries)

note: AFX_TARG_*
en: AFX_TARG_ENU
fr: AFX_TARG_FRA

note: LANGUAGE, SUBLANGUAGE
en: LANG_ENGLISH, SUBLANG_ENGLISH_US
fr: LANG_FRENCH, SUBLANG_FRENCH

note: Codepage
en: 1252
fr: 65001

en: ShellExtension
fr: Extension du Shell

en: Compare &As
fr: Comparer C&omme

en: &Compare
fr: &Comparer

en: Compare&...
fr: Comparer&...

en: Select &Left
fr: Sélectionner &Gauche

en: Select &Middle
fr: Sélectionner &Milieu

en: Re-select &Left
fr: Re-sélectionner &Gauche
