WinMerge - en to lt translation catalogue (1250 entries)

note: LANGUAGE, SUBLANGUAGE
en: LANG_ENGLISH, SUBLANG_ENGLISH_US
lt: LANG_LITHUANIAN, SUBLANG_DEFAULT

en: Copy to Middle
lt: Kopijuoti į vidurį

en: C&opy to Right	Alt+Right
lt: K&opijuoti į dešinę	Alt+Right

en: Copy from Middle
lt: Kopijuoti iš vidurio

en: Copy fro&m Right	Alt+Shift+Left
lt: Kopijuoti iš &dešinės	Alt+Shift+Left

en: Cop&y to Left	Alt+Left
lt: Kop&ijuoti į kairę	Alt+Left

en: Copy &from Left	Alt+Shift+Right
lt: Kopijuoti iš &kairės	Alt+Shift+Right

en: Copy Selected Line(s) to Middle
lt: Kopijuoti pažymėtą eilutę (-es) į vidurį

en: Copy Selected Line(s) to Right
lt: Kopijuoti pažymėtą eilutę (-es) į dešinę

en: Copy Selected Line(s) from Middle
lt: Kopijuoti pažymėtą eilutę (-es) iš vidurio

en: Copy Selected Line(s) from Right
lt: Kopijuoti pažymėtą eilutę (-es) iš dešinės

en: Copy Selected Line(s) to Left
lt: Kopijuoti pažymėtą eilutę (-es) į kairę

en: Copy Selected Line(s) from Left
lt: Kopijuoti pažymėtą eilutę (-es) iš kairės

en: Select Line &Difference	F4
lt: Pažymėti &skirtumą

en: Add this change to Substitution &Filters
lt: Įtraukti šį skirtumą į Keitinių &filtrus

en: Add to &Line Filters
lt: Įtraukti į Ei&lutės filtrus

en: &Undo
lt: Atša&ukti

en: &Redo
lt: Paka&rtoti

en: Cu&t
lt: Iškirp&ti

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: &Paste
lt: Įter&pti

en: &Scripts
lt: &Skriptai

en: < Empty >
lt: < Tuščia >

en: &Go to...	Ctrl+G
lt: Per&eiti į...	Ctrl+G

en: Go to Moved Line Between Left and Middle	Ctrl+Shift+G
lt: Pereiti į tarp kairiojo ir vidurinio perkeltą eilutę	Ctrl+Shift+G

en: Go to Moved Line Between Middle and Right	Ctrl+Alt+G
lt: Pereiti į tarp vidurinio ir dešiniojo perkeltą eilutę	Ctrl+Alt+G

en: Op&en
lt: Atv&erti

en: With &Registered Application
lt: Su &Registruota programa

en: With &External Editor	Ctrl+Alt+E
lt: Su Išoriniu r&edaktoriumi	Ctrl+Alt+E

en: &With...
lt: &Su...

en: Open &Parent Folder...
lt: Atverti &tėvinį katalogą...

en: S&hell Menu
lt: &Sistemos meniu

en: Use First Line as Headers
lt: Naudoti pirmą eilutę antraštėms

en: Auto-Fit All Columns
lt: Automatiškai talpinti visus stulpelius

en: View &Differences
lt: Ro&dyti skirtumus

en: Diff &Block Size
lt: Skirtumų &bloko dydis

en: &Ignore Color Difference (Color Distance Threshold)
lt: &Ignoruoti spalvos skirtumus (Spalvų atstumo slenkstis)

en: Ins&ertion/Deletion Detection
lt: Įt&erpimo/Ištrynimo aptikimas

en: &None
lt: &Nerodoma

en: &Vertical
lt: &Vertikaliai

en: &Horizontal
lt: &Horizontaliai

en: &Previous Page
lt: &Praeitas psl.

en: &Next Page
lt: &Kitas psl.

en: &Active Pane
lt: &Aktyvus polangis

en: Rotate &Right 90deg
lt: Pasukti 90 l. &dešinėn

en: Rotate &Left 90deg
lt: Pasukti 90 l. &kairėn

en: Flip V&ertically
lt: Apversti v&ertikaliai

en: Flip H&orizontally
lt: Apversti h&orizontaliai

en: &Zoom
lt: &Keisti mastelį

en: Zoom &In	Ctrl++
lt: Did&inti	Ctrl++

en: Zoom &Out	Ctrl+-
lt: Mažin&ti	Ctrl+-

note: Zoom to normal
en: &Normal	Ctrl+*
lt: &Normalus	Ctrl+*

en: &Overlay
lt: &Perdengimas

en: &Alpha Blend
lt: &Alfa sl. suliejimas

en: Alpha &Blend Animation
lt: Alfa sl. &suliejimo animacija

en: Dragging &Mode
lt: Vilki&mo režimas

en: &Move
lt: &Perkelti

en: &Adjust Offset
lt: &Reguliuoti poslinkį

en: &Vertical Wipe
lt: &Vertikalus trinimas

en: &Horizontal Wipe
lt: &Horizontalus trinimas

en: Rectangle &Select
lt: &Stačiakampis žymėjimas

en: &Set Background Color
lt: Nu&statyti fono spalvą

en: &Vector Image Scaling
lt: &Vektorinių vaizdų mastelio keitimas

en: Compare Extracted &Text From Images
lt: Lyginti iš paveikslėlių ištrauktą &tekstą

en: Co&mpare
lt: Ly&ginti

en: &Screenshots
lt: Ekrano kopija&s

en: &Full Size Screenshots
lt: &Viso dydžio ekrano kopijas

en: &HTMLs
lt: &HTML'us

en: &Texts
lt: &Tekstus

en: &Resource Trees
lt: &Resursų medžius

en: &Size
lt: Dydi&s

en: Fit to Window
lt: Talpinti į langą

en: &Event Synchronization
lt: Įvykių sinchronizavimas

en: &Enabled
lt: Į&jungta

en: Clear &Browsing Data
lt: Išvalyti &Naršymo duomenis

en: &Disk Cache
lt: &Disko talpykla

en: &Cookies
lt: &Slapukai

en: &Browsing History
lt: &Naršymo istorija

en: &All Profile
lt: Visi profili&ai

en: &File
lt: &Failas

en: &New
lt: &Naujas

en: &Text
lt: &Tekstas

en: T&able
lt: &Lentelė

en: &Binary
lt: &Binarinis

en: &Image
lt: Pave&ikslėlis

en: &Webpage
lt: Ti&nklapis

en: New (&3 panes)
lt: Naujas (&3 polangiai)

en: &Open...	Ctrl+O
lt: &Atverti...	Ctrl+O

en: Open Conflic&t File...
lt: Atver&ti konfliktų failą...

en: Open C&lipboard
lt: Atverti &mainų sritį

en: Open Pro&ject...	Ctrl+J
lt: Atverti pro&jektą...	Ctrl+J

en: Sa&ve Project...
lt: Iš&saugoti projektą...

en: Recent Projects
lt: Paskutinieji projektai

en: Recent F&iles Or Folders
lt: Paskiausiai naudoti fa&ilai ar katalogai

en: E&xit	Ctrl+Q
lt: &Išeiti	Ctrl+Q

en: &Edit
lt: R&edaguoti

en: &Paste	Ctrl+V
lt: Įter&pti	Ctrl+V

en: &Options...
lt: Nu&ostatos...

en: &View
lt: &Vaizdas

en: &Toolbar
lt: Mygtukų juos&ta

en: &Small
lt: Maž&i mygtukai

en: &Big
lt: &Dideli mygtukai

en: &Huge
lt: &Milžiniški mygtukai

en: &Status Bar
lt: Bū&senos juosta

en: Ta&b Bar
lt: &Kortelių juosta

en: &Tools
lt: Į&rankiai

en: &Filters...
lt: &Filtrai...

en: &Generate Patch...
lt: &Generuoti pataisą...

en: &Plugins
lt: &Papildiniai

en: P&lugin Settings...
lt: Papi&ldinio nuostatos...

en: Ma&nual Prediffer
lt: Ra&nkinis parengėjas

en: A&utomatic Prediffer
lt: A&utomatinis parengėjas

en: &Manual Unpacking
lt: Rankinis išpakavi&mas

en: &Automatic Unpacking
lt: &Automatinis išpakavimas

en: &Reload plugins
lt: &Iš naujo įkelti papildinius

en: &Window
lt: &Langas

en: Cl&ose	Ctrl+W
lt: Už&verti	Ctrl+W

en: Clo&se All
lt: Užv&erti viską

en: Change &Pane	F6
lt: Keisti &polangį	F6

en: Tile &Horizontally
lt: Iškloti &gulsčiai

en: Tile &Vertically
lt: Iškloti &stačiai

en: &Cascade
lt: &Išdėstyti pakopomis

en: &Help
lt: &Žinynas

en: &WinMerge Help	F1
lt: „&WinMerge“ žinynas	F1

en: R&elease Notes
lt: L&aidos informacija

en: &Translations
lt: Ver&timai

en: C&onfiguration
lt: K&onfigūracija

en: &GNU General Public License
lt: &GNU Bendroji viešoji licencija

en: &About WinMerge...
lt: &Apie „WinMerge“...

en: &Read-only
lt: &Tik skaitymui

en: L&eft Read-only
lt: &Kairysis tik skaitymui

en: M&iddle Read-only
lt: V&idurinis tik skaitymui

en: Ri&ght Read-only
lt: &Dešinysis tik skaitymui

en: &File Encoding...
lt: &Failo koduotė...

en: Select &All	Ctrl+A
lt: P&ažymėti viską	Ctrl+A

en: Show &Identical Items
lt: Rodyti v&ienodus elementus

en: Show &Different Items
lt: Ro&dyti skirtingus elementus

en: Show L&eft Unique Items
lt: Rodyti unikalius &elementus kairėje

en: Show Midd&le Unique Items
lt: Rodyti unikalius e&lementus viduryje

en: Show Ri&ght Unique Items
lt: Rodyti unikalius ele&mentus dešinėje

en: Show S&kipped Items
lt: Rodyti praleis&tus elementus

en: S&how Binary Files
lt: R&odyti binarinius failus

en: &3-way Compare
lt: &3 krypčių lyginimas

en: Show &Left Only Different Items
lt: Rodyti skirtingus elementus tik &kairėje

en: Show &Middle Only Different Items
lt: Rodyti skirtingus elementus tik &viduryje

en: Show &Right Only Different Items
lt: Rodyti skirtingus elementus tik &dešinėje

en: Show L&eft Only Missing Items
lt: Rodyti tik kairėj&e trūkstamus elementus

en: Show Mi&ddle Only Missing Items
lt: Rodyti tik vi&duryje trūkstamus elementus

en: Show Rig&ht Only Missing Items
lt: Rodyti tik deš&inėje trūkstamus elementus

en: Show Hidd&en Items
lt: Rodyti sl&epiamus elementus

en: Tree &Mode
lt: &Medžio režimas

en: E&xpand Subfolders
lt: Išs&kleisti pakatalogius

en: &All Subfolders
lt: &Visus pakatalogius

en: &Different Subfolders
lt: &Skirtingus pakatalogius

en: &Identical Subfolders
lt: &Identiškus pakatalogius

en: &Collapse All Subfolders
lt: Sus&kleisti visus pakatalogius

en: Select &Font...
lt: Parinkti &šriftą...

en: Use Default Font
lt: Naudoti numatytąjį šriftą

en: Sw&ap Panes
lt: Sukeisti pol&angius

en: Swap &1st | 2nd
lt: Sukeisti &1-ą | 2-ą

en: Swap &2nd | 3rd
lt: Sukeisti &2-ą | 3-ią

en: Swap 1st | &3rd
lt: Sukeisti 1-ą | &3-ią

en: Com&pare Statistics...
lt: Ly&ginimo statistika...

en: Refresh	F5
lt: Atnaujinti	F5

en: &Refresh Selected	Ctrl+F5
lt: &Atnaujinti pažymėtą	Ctrl+F5

en: &Merge
lt: &Sulieti

en: Co&mpare	Enter
lt: Ly&ginti	Enter

en: &Next Difference	Alt+Down
lt: &Kitas skirtumas	Alt+Down

en: &Previous Difference	Alt+Up
lt: &Praeitas skirtumas	Alt+Up

en: &First Difference	Alt+Home
lt: &Pirmas skirtumas	Alt+Home

en: &Current Difference	Alt+Enter
lt: &Dabartinis skirtumas	Alt+Enter

en: &Last Difference	Alt+End
lt: &Paskutinis skirtumas	Alt+End

en: Copy to &Right	Alt+Right
lt: Kopijuoti į &dešinę	Alt+Right

en: Copy to L&eft	Alt+Left
lt: Kopijuoti į k&airę	Alt+Left

en: &Delete	Del
lt: &Trinti	Del

en: &Customize Columns...
lt: &Parinkti stulpelius...

en: Generate &Report...
lt: Ku&rti ataskaitą...

en: &Edit with Unpacker...
lt: R&edaguoti su išpakavimu...

en: &Save	Ctrl+S
lt: Iš&saugoti	Ctrl+S

en: Sav&e
lt: Išsaugot&i

en: Save &Left
lt: Išsaugoti &kairįjį

en: Save &Middle
lt: Išsaugoti &vidurinį

en: Save &Right
lt: Išsaugoti &dešinįjį

en: Save &As
lt: Išs&augoti kaip

en: Save &Left As...
lt: Išsaugoti &kairįjį kaip...

en: Save &Middle As...
lt: Išsaugoti vidurinį &kaip...

en: Save &Right As...
lt: Išsaugoti &dešinįjį kaip...

en: &Print...	Ctrl+P
lt: S&pausdinti...	Ctrl+P

en: Page Set&up...
lt: P&uslapio nuostatos...

en: Print Previe&w...
lt: Spaudinio peržiūr&a...

en: &Convert Line Endings to
lt: Keisti eilučių pabaigos formatą į

en: Mer&ge Mode	F9
lt: Sulieji&mo režimas	F9

en: Reloa&d	Ctrl+F5
lt: &Atnaujinti	Ctrl+F5

en: Reco&mpare As
lt: Paly&ginti iš naujo kaip

en: &Undo	Ctrl+Z
lt: Atša&ukti	Ctrl+Z

en: &Redo	Ctrl+Y
lt: Paka&rtoti	Ctrl+Y

en: Cu&t	Ctrl+X
lt: Iškirp&ti	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
lt: &Kopijuoti	Ctrl+C

en: F&ind...	Ctrl+F
lt: R&asti...	Ctrl+F

en: Repla&ce...	Ctrl+H
lt: Pakeis&ti...	Ctrl+H

en: &Marker...	Ctrl+Shift+M
lt: Žy&meklis...	Ctrl+Shift+M

en: Advanced
lt: Daugiau

en: &Copy With Line Numbers	Ctrl+Shift+C
lt: &Kopijuoti su eilučių numeriais	Ctrl+Shift+C

en: &Bookmarks
lt: &Žymės

en: &Toggle Bookmark	Ctrl+F2
lt: &Uždėti žymę	Ctrl+F2

en: &Next Bookmark	F2
lt: &Kita žymė	F2

en: &Previous bookmark	Shift+F2
lt: &Ankstesnė žyma	Shift+F2

en: &Clear All Bookmarks
lt: &Išvalyti visas žymes

en: Syntax Highlight
lt: Sintaksės paryškinimas

en: &Diff Context
lt: &Skirtumų kontekstas

en: &All Lines
lt: &Visos eilutės

en: &0 Lines
lt: &0 eilučių

en: &1 Line
lt: &1 eilutė

en: &3 Lines
lt: &3 eilutės

en: &5 Lines
lt: &5 eilutės

en: &7 Lines
lt: &7 eilutės

en: &9 Lines
lt: &9 eilutės

en: &Toggle All and 0-9 Lines	Ctrl+D
lt: Įjungti Visas ir 0-9 eilutes	Ctrl+D

en: &Invert (Hide Different Lines)
lt: &Invertuoti (slėpti skirtingas eilutes)

en: &Lock Panes
lt: Užrakinti po&langius

en: &View Whitespace
lt: &Rodyti tarpų simbolius

en: View E&OL
lt: R&odyti eilučių skirtukus

en: Vie&w Line Differences
lt: Ro&dyti skirtumus eilutėse

en: View Line &Numbers
lt: Rodyti eilučių &numerius

en: View &Margins
lt: Rodyti pa&raštes

en: View To&p Margins
lt: Rodyti virš. &paraštes

en: W&rap Lines
lt: S&kaidyti eilutes

en: Split V&ertically
lt: Padalintas v&ertikaliai

en: Diff &Pane
lt: Skirtumų &polangis

en: Lo&cation Pane
lt: Vi&etos polangis

en: Ne&xt Conflict	Alt+Shift+Down
lt: Ki&tas konfliktas	Alt+Shift+Down

en: Pre&vious Conflict	Alt+Shift+Up
lt: Pra&eitas konfliktas	Alt+Shift+Up

en: A&dvanced
lt: Papil&domai

en: Next Difference Between Left and Middle	Alt+1
lt: Kitas skirtumas tarp Kairiojo ir Vidurinio	Alt+1

en: Previous Difference Between Left And Middle	Alt+Shift+1
lt: Praeitas skirtumas tarp Kairiojo ir Vidurinio	Alt+Shift+1

en: Next Difference Between Left and Right	Alt+2
lt: Kitas skirtumas tarp Kairiojo ir Dešiniojo	Alt+2

en: Previous Difference Between Left And Right	Alt+Shift+2
lt: Praeitas skirtumas tarp Kairiojo ir Dešiniojo	Alt+Shift+2

en: Next Difference Between Middle and Right	Alt+3
lt: Kitas skirtumas tarp Vidurinio ir Dešiniojo	Alt+3

en: Previous Difference Between Middle And Right	Alt+Shift+3
lt: Praeitas skirtumas tarp Vidurinio ir Dešiniojo	Alt+Shift+3

en: Next Left Only Difference	Alt+7
lt: Kitas skirtumas Tik kairėje	Alt+7

en: Previous Left Only Difference	Alt+Shift+7
lt: Praeitas skirtumas Tik kairėje	Alt+Shift+7

en: Next Middle Only Difference	Alt+8
lt: Kitas skirtumas Tik viduryje	Alt+8

en: Previous Middle Only Difference	Alt+Shift+8
lt: Praeitas skirtumas Tik viduryje	Alt+Shift+8

en: Next Right Only Difference	Alt+9
lt: Kitas skirtumas Tik dešinėje	Alt+9

en: Previous Right Only Difference	Alt+Shift+9
lt: Praeitas skirtumas Tik dešinėje	Alt+Shift+9

en: Copy from &Left to
lt: Kopijuoti iš &kairės į

en: &Middle
lt: &Vidurinį

en: &Right
lt: &Dešinįjį

en: Copy from &Middle to
lt: Kopijuoti iš &vidurio į

en: &Left
lt: &Kairįjį

en: Copy from &Right to
lt: Kopijuoti iš &dešinės į

en: Copy Selected Line(s) from Le&ft to
lt: Kopijuoti pažymėtą eilutę (-es) iš k&airės į

en: Copy Selected Line(s) from Mi&ddle to
lt: Kopijuoti pažymėtą eilutę (-es) iš vi&durio į

en: Copy Selected Line(s) from Ri&ght to
lt: Kopijuoti pažymėtą eilutę (-es) iš d&ešinės į

en: Copy from Left	Alt+Shift+Right
lt: Kopijuoti iš kairės	Alt+Shift+Right

en: Copy from Right	Alt+Shift+Left
lt: Kopijuoti iš dešinės	Alt+Shift+Left

en: C&opy to Right and Advance	Ctrl+Alt+Right
lt: K&opijuoti į dešinę ir Daugiau	Ctrl+Alt+Right

en: Copy &to Left and Advance	Ctrl+Alt+Left
lt: Kopijuo&ti į kairę ir Daugiau	Ctrl+Alt+Left

en: Copy &All to Right
lt: Kopijuoti &viską į dešinę

en: Cop&y All to Left
lt: Kop&ijuoti viską į kairę

en: A&uto Merge	Ctrl+Alt+M
lt: A&utomatiškai sulieti	Ctrl+Alt+M

en: Add &Synchronization Point	Alt+S
lt: Įdėti &sinchronizavimo tašką	Alt+S

en: Clear Sync&hronization Points
lt: Išvalyti sinc&hronizavino taškus

en: Unpac&ker
lt: Išpa&kuotojas

en: &Prediffer
lt: &Parengėjas

en: Apply Pre&differ...
lt: Taikyti paren&gėją...

en: &Transform with editor script...
lt: &Transformuoti su redaktoriaus skriptu...

en: Sp&lit
lt: Pada&linti

en: Comp&are
lt: Lyg&inti

en: Compare in new &window
lt: Lyginti naujame &lange

en: Compare Non-hor&izontally...
lt: Lyginti ne hor&izontaliai...

en: Compare Non-hor&izontally
lt: Lyginti ne hor&izontaliai

en: First &left item with second left item
lt: Pirmąjį elementą &kairėje su antruoju kairėje

en: First &right item with second right item
lt: Pirmąjį elementą &dešinėje su antruoju dešinėje

en: &First left item with second right item
lt: &Pirmąjį elementą &kairėje su antruoju dešinėje

en: &Second left item with first right item
lt: &Antrąjį elementą kairėje su pirmuoju dešinėje

en: Co&mpare As
lt: Ly&ginti kaip

en: Left to Middle (%1 of %2)
lt: Kairįjį į Vidurinį (%1 iš %2)

en: Left to Right (%1 of %2)
lt: Kairįjį į Dešinįjį (%1 iš %2)

en: Left to... (%1 of %2)
lt: Kairįjį į... (%1 iš %2)

en: Middle to Left (%1 of %2)
lt: Vidurinį į Kairįjį (%1 iš %2)

en: Middle to Right (%1 of %2)
lt: Vidurinį į Dešinįjį (%1 iš %2)

en: Middle to... (%1 of %2)
lt: Vidurinį į... (%1 iš %2)

en: Right to Middle (%1 of %2)
lt: Dešinįjį į Vidurinį (%1 iš %2)

en: Right to Left (%1 of %2)
lt: Dešinįjį į kairįjį (%1 iš %2)

en: Right to... (%1 of %2)
lt: Dešinįjį į... (%1 iš %2)

en: &Delete
lt: &Trinti

en: &Both
lt: A&bu

en: &All
lt: V&iską

en: Re&name
lt: Pervardi&nti

en: &Hide Items
lt: &Slėpti elementus

en: &Open Left
lt: &Atverti kairįjį

en: Open Midd&le
lt: Atverti &vidurinį

en: O&pen Right
lt: A&tverti dešinįjį

en: Cop&y Pathnames
lt: Kop&ijuoti kelių pavadinimus

en: Left (%1 of %2)
lt: Kairėje (%1 iš %2)

en: Middle (%1 of %2)
lt: Viduryje (%1 iš %2)

en: Right (%1 of %2)
lt: Dešinėje (%1 iš %2)

en: Both (%1 of %2)
lt: Abu (%1 iš %2)

en: All (%1 of %2)
lt: Visi (%1 iš %2)

en: Copy &Filenames
lt: Kopijuoti &failų vardus

en: Copy Items To Clip&board
lt: Kopijuoti elementus į iš&karpinę

en: Copy All Di&splayed Columns
lt: Kopijuoti visus rodomu&s stulpelius

en: Both to... (%1 of %2)
lt: Abu į... (%1 iš %2)

en: All to... (%1 of %2)
lt: Viską į... (%1 iš %2)

en: Differences to... (%1 of %2)
lt: Skirtumus į... (%1 iš %2)

en: Left Shell menu
lt: Kairysis sistemos meniu

en: Middle Shell menu
lt: Vidurinis sistemos meniu

en: Right Shell menu
lt: Dešinysis sistemos meniu

en: Both Shell menu
lt: Abu sistemos meniu

en: All Shell menu
lt: Visi sistemos meniu

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: &Copy Full Path
lt: Kopijuoti pilną &kelią

en: Copy &Filename
lt: Kopijuoti &failo vardą

en: &Edit Caption
lt: R&edaguoti antraštę

en: &Open...
lt: &Atverti...

en: Unpacker Settings
lt: Išpakuotojo nuostatos

en: <None>
lt: <Nėra>

en: <Automatic>
lt: <Automatinis>

en: &Select...
lt: Pa&rinkti...

en: Prediffer Settings
lt: Parengėjo nuostatos

en: G&o to Diff
lt: Pereiti prie skirtum&o

en: &No Moved Blocks
lt: &Neperkelti blokai

en: &All Moved Blocks
lt: &Visi perkelti blokai

en: W&hitespaces
lt: T&arpai

en: Com&pare
lt: Ly&ginti

en: I&gnore changes
lt: I&gnoruoti pokyčius

en: Ig&nore all
lt: Ig&noruoti visus

en: Ignore blan&k lines
lt: Nepaisyti &tuščių eilučių

en: Ignore &case
lt: Nepaisyti raidžių &dydžio

en: Igno&re carriage return differences (Windows/Unix/Mac)
lt: Igno&ruoti eil. pabaigų formato skirtumus (Windows/Unix/Mac)

en: Ignore codepage &differences
lt: Nepaisyti ko&duočių skirtumų

en: Ignore num&bers
lt: Ignoruoti skai&čius

en: Ignore c&omment differences
lt: Nepaisyti skirtumų k&omentaruose

en: &Include subfolders
lt: Įtraukt&i pakatalogius

en: &Compare method:
lt: &Lyginimo metodas:

en: Full Contents
lt: Visas turinys

en: Quick Contents
lt: Turinys (greitai)

en: Binary Contents
lt: Binarinis turinys

en: Modified Date
lt: Pakeista data

en: Modified Date and Size
lt: Pakeista data ir dydis

en: Size
lt: Dydis

en: &Load Project...
lt: Įke&lti projektą...

en: About WinMerge
lt: Apie WinMerge

en: Visit the WinMerge Homepage!
lt: Aplankykite „WinMerge“ namų puslapį!

en: OK
lt: Gerai

en: Contributors
lt: Talkininkai

en: Select Files or Folders
lt: Parinkite failus ar katalogus

en: &1st File or Folder
lt: &1-as failas ar katalogas

en: Re&ad-only
lt: Tik sk&aitymui

en: Swap 1st | 2nd
lt: Sukeisti 1-ą | 2-ą

en: &Browse...
lt: &Rasti...

en: &2nd File or Folder
lt: &2-as failas ar katalogas

en: Rea&d-only
lt: Tik ska&itymui

en: Swap 2nd | 3rd
lt: Sukeisti 2-ą | 3-ią

en: B&rowse...
lt: R&asti...

en: &3rd File or Folder (Optional)
lt: &3-ias failas ar katalogas (nebūtinas)

en: Read-o&nly
lt: Tik skai&tymui

en: Swap 1st | 3rd
lt: Sukeisti 1-ą | 3-ią

en: Browse...
lt: Rasti...

en:  Folder: Filter
lt:  Katalogams: Filtras

en:  File: Prediffer Plugin
lt:  Failams: Parengėjas

en:  File: Unpacker Plugin
lt:  Failams: Išpakuotojas

en: Se&lect...
lt: Pa&rinkti...

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Status:
lt: Būsena:

en: Help
lt: Pagalba

en: General
lt: Bendros

en: Automatically &scroll to first difference
lt: Automatiškai pa&slinkti prie pirmo skirtumo

en: Automatically s&croll to first inline difference
lt: Automatiškai pas&linkti prie pirmo skirtumo eilutėje

en: Cl&ose windows with 'Esc':
lt: Užverti langus „Esc“ klavišu:

en: &Automatically verify paths in Open-dialog
lt: &Automatiškai tikrinti kelius „Atverti“ lange

en: Single instance mode:
lt: Vieno egzemplioriaus režimas:

en: As&k when closing multiple windows
lt: &Klausti patvirtinimo, kai uždaromi keli langai

en: &Preserve file time in file compare
lt: Lyginant failus ne&pakeisti failo keitimo laiko

en: Show "Select Files or Folders" dialog on startup
lt: Rodyti „Parinkite failus ar katalogus“ startuojant

en: Close "Select Files or Folders" dialog on clicking Compare button
lt: Užverti „Parinkite failus ar katalogus“ po „Lyginti“ paspaudimo

en: Op&en-dialog Auto-Completion:
lt: Lango „Atv&erti“ automatinis užpildymas:

en: Auto-&reload modified files:
lt: Automatiškais &įkelti iš naujo pakeistus failus:

en: Language:
lt: Kalba:

en: Find
lt: Rasti

en: Fi&nd what:
lt: Ko &ieškoti?:

en: Match &whole word only
lt: Tik &pilnų žodžių

en: Match &case
lt: Paisyti &raidžių dydžio

en: Regular &expression
lt: Naud. reguliariąją &išraišką

en: D&on't wrap end of file
lt: Fail&o gale nepradėti iš pradžių

en: &Don't close this dialog box
lt: Neužverti šio &dialogo lango

en: &Find Next
lt: &Rasti kitą

en: Find &Prev
lt: Rasti &praeitą

en: &Ok
lt: &Gerai

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Re&place with:
lt: &Pakeisti kuo:

en: &Don't wrap end of file
lt: Failo gale nepra&dėti iš pradžių

en: Replace in
lt: Keisti

en: &Selection
lt: &Pažym. fragmente

en: Wh&ole file
lt: Vi&same faile

en: Find Pre&v
lt: Rasti praei&tą

en: &Replace
lt: &Pakeisti

en: Replace &All
lt: Pakeisti v&iską

en: Markers
lt: Žymeklių

en: Enable &Markers
lt: Įjungti žy&meklius

en: New
lt: Naujas

en: &Background color:
lt: &Fono spalva:

en: &Apply
lt: T&aikyti

en: Line Filters
lt: Eilutės filtrai

en: Enable Line Filters
lt: Įjungti eilutės filtrus

en: Regular Expressions (one per line):
lt: Reguliarieji reiškiniai (vienas eilutėje):

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Substitution Filters
lt: Keitinių filtrai

en: The changes that appear on the panels as the listed pairs below will be ignored or marked as insignificant. Patches are unaffected.
lt: Skirtumai, kurie rodomi skyduose kaip toliau išvardytos poros, bus ignoruojami arba pažymėti kaip nereikšmingi. Pataisos nepaveikiamos.

en: Enable
lt: Įjungti

en: Add
lt: Pridėti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Colors
lt: Spalvų

en: Color Scheme:
lt: Spalvų schema:

en: Background
lt: Fono

en: Deleted
lt: Ištrinto

en: Text
lt: Tekstų

en: Difference:
lt: Skirtumas:

en: Selected Difference:
lt: Pažymėtas skirtumas:

en: Ignored Difference:
lt: Ignoruotas skirtumas:

en: Moved:
lt: Perkeltas:

en: Selected Moved:
lt: Pažymėtas perkeltas:

en: Same As The Next (3 panes):
lt: Toks pat kaip kitas (3 polangiai):

en: Same As The Next (Selected):
lt: Toks pat kaip kitas (pažymėtas):

en: Word Difference:
lt: Žodžio skirtumas:

en: Selected Word Diff:
lt: Pažym. žodžio skirtumas:

en: &Use folder compare colors
lt: Na&udoti katalogų lyginimo spalvas

en: Items equal:
lt: Elementai vienodi:

en: Items different:
lt: Elementai skiriasi:

en: Items not exists all:
lt: Elementų visai nėra:

en: Items filtered:
lt: Elementai filtruoti:

en: Margin:
lt: Paraštė:

en: System
lt: Sistemos

en: &Send deleted files to Recycle Bin
lt: &Siųsti ištrintus failus į šiukšliadėžę

en: &External editor:
lt: Išorinis r&edaktorius:

en: &Filter folder:
lt: &Filtro katalogas:

en: Temporary files folder
lt: Laikinų failų katalogas

en: S&ystem's temp folder
lt: S&istemos laikinasis katalogas

en: C&ustom folder:
lt: P&asirinktinis katalogas:

en: Br&owse...
lt: Ra&sti...

en: Patch Generator
lt: Pataisos generatorius

en: File&1:
lt: Failas&1:

en: File&2:
lt: Failas&2:

en: &Swap
lt: &Sukeisti

en: &Copy to Clipboard
lt: &Kopijuoti į mainų sritį

en: &Append to existing file
lt: Pridėti prie es&amo failo

en: &Result:
lt: &Rezultatas:

en: Bro&wse...
lt: Ras&ti...

en: &Format
lt: &Formatas

en: St&yle:
lt: St&ilius:

en: &Context:
lt: &Kontekstas:

en: Inclu&de command line
lt: Įterpti koman&dinę eilutę

en: Open to e&xternal editor
lt: Atverti &išoriniame redaktoriuje

en: Defaults
lt: Numat. reikšmės

en: Display Columns
lt: Rodyti stulpelius

en: Move &Up
lt: Perkelti a&ukštyn

en: Move &Down
lt: Perkelti ž&emyn

en: &Additional Properties
lt: P&apildomos savybės

en: Additional Properties
lt: Papildomos savybės

en: Select Plugin
lt: Pasirinkite papildinį

en: Plugin &Name:
lt: Papildinio pavadini&mas:

en: Extensions list:
lt: Plėtinių sąrašas:

en: Description:
lt: Aprašas:

en: Default arguments:
lt: Numatytieji argumentai:

en: Display all plugins, don't check the extension
lt: Rodyti visus papildinius netikrinant plėtinių

en: &Open files in the same window type after unpacking
lt: P&o išpakavimo atidaryti failus to paties tipo lange

en: &Plugin Pipeline:
lt: &Papildinio komandų grandinė:

en: &Add pipe
lt: Pridėti k&analą

en: Stop
lt: Sustoti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Continue
lt: Tęsti

en: &Number of CPU cores to use:
lt: &Naudojamas procesoriaus branduolių skaičius:

en: Items total:
lt: Iš viso elementų:

en: Items compared:
lt: Elementų palyginta:

en: Go to
lt: Pereiti į

en: G&o to:
lt: P&ereiti:

en: File
lt: Failas

en: Go to what
lt: Pereiti į

en: Li&ne
lt: Ei&lutę

en: &Difference
lt: &Skirtumą

en: &Go to
lt: &Pereiti į

en: Compare
lt: Lyginimo

en: Whitespaces
lt: Tarpai

en: &Compare
lt: &Lyginti

en: &Ignore change
lt: &Ignoruoti pokyčius

en: I&gnore all
lt: I&gnoruoti visus

en: E&nable moved block detection
lt: Įju&ngti perkeltų blokų aptikimą

en: Align &similar lines
lt: &Sutapdinti panašias eilutes

en: Diff &algorithm:
lt: Lyginimo &algoritmas:

en: Enable indent &heuristic
lt: Įgalinti &heuristinę įtrauką

en: Completely unhighlight the ignored differences
lt: Visiškai nuimti paryškinimą ignoruojamiems skirtumams

en: Editor
lt: Redaktoriaus

en: &Highlight syntax
lt: &Naudoti sintaksės paryškinimą

en: &Automatic rescan
lt: &Automatiškai perskanuoti

en: &Preserve original EOL chars
lt: Išsaugoti originalų eil. pabaigos formatą

en: Tabs
lt: TAB simboliai

en: &Tab size:
lt: &TAB simbolio dydis:

en: &Insert Tabs
lt: Įterpt&i TAB simbolius

en: Insert &Spaces
lt: Įterpti tarpu&s

en: Line Difference Coloring
lt: Skirtumų eilutėse spalvinimas

en: View line differences
lt: Rodyti skirtumus eilutėse

en: &Character level
lt: &Simbolio lygyje

en: &Word-level:
lt: Žo&džio lygyje:

en: W&ord break characters:
lt: Ž&odžių skirtukų simboliai:

en: &Rendering Mode:
lt: Atvaizdavimo &režimas:

en: WinMerge allows hiding some common message boxes. Press the Reset button to make all message boxes visible again.
lt: „WinMerge“ leidžia paslėpti kai kuriuos bendrus pranešimus. Paspauskite mygtuką „Atkurti“, kad visi pranešimai vėl būtų matomi.

en: Reset
lt: Atkurti

en: File Filters
lt: Failo filtrai

en: Test...
lt: Testas...

en: Install...
lt: Diegti...

en: New...
lt: Naujas...

en: Edit...
lt: Redaguoti...

en: Delete...
lt: Trinti...

en: Save modified files?
lt: Išsaugoti pakeistus failus?

en: Left side file
lt: Kairysis failas

en: &Save changes
lt: Iš&saugoti pakeitimus

en: &Discard changes
lt: &Atmesti pakeitimus

en: Middle side file
lt: Vidurinis failas

en: Sa&ve changes
lt: Iš&saugoti pakeitimus

en: Discard c&hanges
lt: Atmesti &pakeitimus

en: Right side file
lt: Dešinysis failas

en: S&ave changes
lt: Išs&augoti pakeitimus

en: Dis&card changes
lt: At&mesti pakeitimus

en: Disca&rd All
lt: Atmes&ti viską

en: Codepage
lt: Koduotės

en: Default Codepage
lt: Numatytoji koduotė

en: Select the default codepage assumed when loading non-Unicode files:
lt: Parinkite numatytąją koduotę, kuri bus naudojama įkeliant ne Unicode failus:

en: System codepage
lt: Sistemos koduotė

en: According to WinMerge User Interface
lt: Pagal „WinMerge“ naudotojo sąsają

en: Custom codepage:
lt: Pasirinkt. koduotė:

en: Detect codepage info for these type of files: .html, .rc, .xml
    Need to restart session.
lt: Aptikti šio tipo failų koduotę: .html, .rc, .xml
    Reikės restartuoti sesiją.

en: Detect codepage for text files with mlang.dll
    Need to restart session.
lt: Aptikti tekstinių failų koduotę „mlang.dll“ pagalba
    Reikės restartuoti sesiją.

en: Options
lt: Nuostatos

en: Import...
lt: Importuoti...

en: Export...
lt: Eksportuoti...

en: Dialog
lt: Dialogas

en: Keywords:
lt: Raktažodžiai:

en: Function names:
lt: Funkcijų vardai:

en: Comments:
lt: Komentarai:

en: Numbers:
lt: Skaičiai:

en: Operators:
lt: Operatoriai:

en: Strings:
lt: Eilutės:

en: Preprocessor:
lt: Preprocessorius:

en: User 1:
lt: Naudotojas 1:

en: User 2:
lt: Naudotojas 2:

en: Bold
lt: Pastorintas

en: Search Marker:
lt: Paieškos žymeklis:

en: User Defined Marker1:
lt: Naudotojo žymeklis1:

en: User Defined Marker2:
lt: Naudotojo žymeklis2:

en: User Defined Marker3:
lt: Naudotojo žymeklis3:

en: Folder Compare Report
lt: Katalogų lyginimo ataskaita

en: Report &File:
lt: Ataskaitos &failas:

en: &Style:
lt: &Stilius:

en: &Include File Compare Report
lt: Įtraukt&i failų palyginimo ataskaitą

en: Shared or Private Filter
lt: Bendro naudojimo ar asmeninis filtras

en: Which type of filter do you want to create?
lt: Kokio tipo filtrą norite sukurti?

en: Shared Filter (for all users on this machine)
lt: Bendrai naudojami filtrai (visiems kompiuterio naudotojams)

en: Private Filter (only for current user)
lt: Asmeniniai filtrai (tik šiam naudotojui)

en: Archive Support
lt: Archyvų palaikymo

en: &Enable archive file support
lt: Į&jungti archyvo failų palaikymą

en: &Detect archive type from file signature
lt: &Nustatyti archyvo tipą iš failo parašo

en: Items saved to or restored from the project file:
lt: Projekto faile išsaugoti ar iš jo atstatyti elementai:

en: Compare Statistics
lt: Lyginimo statistika

en: Folders:
lt: Katalogai:

en: Files:
lt: Failai:

en: Different
lt: Yra skirtingi

en: Binary:
lt: Binariniai:

en: Unique
lt: Yra unikalūs

en: Left:
lt: Kairėje:

en: Right:
lt: Dešinėje:

en: Identical
lt: Yra vienodi

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Close
lt: Užverti

en: Middle:
lt: Vidurinį:

en: Missing Left:
lt: Trūksta kairėje:

en: Missing Middle:
lt: Trūksta viduryje:

en: Missing Right:
lt: Trūksta dešinėje:

en: Affects
lt: Paveiks

en: (Affects)
lt: (Paveiks)

en: Select Codepage for
lt: Parinkti koduotę

en: &File Loading:
lt: &Failo įkėlimui:

en: File &Saving:
lt: Failo iš&saugojimui:

en: &Use same codepage for both
lt: Na&udoti tą pačią koduotę abiems

en: &Cancel
lt: &Atsisakyti

en: Test Filter
lt: Testuoti filtrą

en: Testing filter:
lt: Testuojamas filtras:

en: &Enter text to test:
lt: Įv&eskite tekstą patikrinimui:

en: &Folder Name
lt: &Katalogo vardas

en: Result:
lt: Rezultatas:

en: &Test
lt: &Testuoti

en: &Close
lt: &Užverti

en: Table
lt: Lentelių

en: File type
lt: Failo tipas

en: Custom &Delimiter-Separated Values
lt: Pasirinkt. &skirtukais atskirtos reikšmės

en: D&elimiter character:
lt: S&kirtuko simbolis:

en: &Allow newlines in quotes
lt: Leisti n&aujas eilutes kabutėse

en: &Quote character:
lt: &Kabučių simbolis:

en: &Use customized text colors
lt: Na&udoti pasirinkt. teksto spalvas

en: Whitespace:
lt: Tarpas:

en: Regular text:
lt: Paprastas tekstas:

en: Selection:
lt: Pažymėtas fragmentas:

en: Backup Files
lt: Rezervinių failų kurimo

en: Create backup files in:
lt: Kurti rezervinius failus kai:

en: &Folder compare
lt: Lyginami &katalogai

en: Fil&e compare
lt: Lyginami fai&lai

en: Create backup files into:
lt: Kurti rezervinius failus:

en: &Original file's folder
lt: Pradinio fail&o kataloge

en: &Global backup folder:
lt: &Bendrame rezervavimo kataloge:

en: Backup filename:
lt: Rezervinio failo vardas:

en: &Append .bak extension
lt: &Pridėti .bak išplėtimą

en: A&ppend timestamp
lt: P&ridėti laiko žymą

en: Confirm Copy
lt: Patvirtinti kopijavimą

en: Are you sure you want to copy XXX items?
lt: Ar tikrai norite kopijuoti XXX elementų?

en: From left
lt: Iš kairės

en: To right
lt: Į dešinę

en: Don't ask this &question again.
lt: Daugiau neklausti šio &klausimo.

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: &Enable plugins
lt: Įjungti &papildinius

en: File filters:
lt: Failų filtrai:

en: &Plugin arguments:
lt: &Papildinio argumentai:

en: Enable &automatic unpacking/prediffing for the plugin
lt: Papildiniui įjungti &automatinį išpakavimą/parengimą

en: Shell Integration
lt: Integr. Windows aplinkoje

en: Explorer
lt: „Explorer“'is

en: &Add to context menu
lt: &Pridėti į kontekstinį meniu

en: E&nable advanced menu
lt: Įju&ngti išplėstinį meniu

en: Enable &Compare As menu
lt: Įtraukti &Lyginti į meniu

en: &Register shell extension
lt: &Registruoti aplinkos plėtinį

en: &Unregister shell extension
lt: &Išregistruoti aplinkos plėtinį

en: Register shell extension for current user &only
lt: Registruoti aplinkos plėtinį tik šiam naud&otojui

en: Unregister shell extension for current user on&ly
lt: Išregistruoti aplinkos p&lėtinį tik šiam naudotojui

en: Register shell extension for &Windows 11 or later
lt: Registruoti aplinkos plėtinį &Windows 11 ar vėlesnei

en: Unregister shell extension for W&indows 11 or later
lt: Išregistruoti aplinkos plėtinį W&indows 11 ar vėlesnei

en: Jump List
lt: Spartusis sąrašas

en: Clear all recent items
lt: Išvalyti visus naujausius elementus

[ctx: Options dialog|Categories]
en: Folder
lt: Katalogų

en: S&top after first difference
lt: Sus&toti radus pirmą skirtumą

en: Ign&ore time differences less than 3 seconds
lt: Ign&oruoti mažesnį nei 3 sekundžių laiko skirtumą

en: &Automatically expand subfolders after comparison:
lt: &Automatiškai išskleisti pakatalogius po lyginimo:

en: Include &unique subfolders contents
lt: Įtraukti &unikalų pakatalogių turinį

en: Ignore &reparse points
lt: Ignoruoti paka&rtotinio apdorojimo taškus

en: Threshold for switching to &quick compare (MB):
lt: Persijungimo į &spartųjį palyginimą riba (MB):

en: Threshold for switching to &binary compare (MB):
lt: Persijungimo į &binarinį palyginimą riba (MB):

en: File patterns:
lt: Failų šablonai:

en: Custom Delimiter-Separated Values
lt: Pasirinkt. skirtukais atskirtos reikšmės

[ctx: Options dialog|Categories]
en: Binary
lt: Binarinių

en: Binary file &patterns:
lt: Binarinių failų š&ablonai:

en: Frhed settings
lt: „Frhed“ nuostatos

en: View &Settings...
lt: Peržiūrėti parametrus...

en: &Binary Mode...
lt: &Binarinis režimas...

en: &Character Set...
lt: &Simbolių rinkinys...

en: Image
lt: Paveikslėlių

en: Image file &patterns:
lt: &Paveikslėlių failų šablonai:

en: &Enable image compare in folder compare
lt: Lyginti pav&eikslėlius lyginant katalogus

en: OCR result:
lt: Optinio ženklų atpažinimo (OCR) rezultatas:

en: Webpage
lt: Tinklalapių

en: URL pattern to &include (Regular expression):
lt: URL šablonas, ką įtraukt&i (Reguliarioji išraiška)

en: URL pattern to &exclude (Regular expression):
lt: URL šablonas, ką pašalinti (Reguliarioji išraiška)

en: &User data folder location:
lt: Na&udotojo duomenų katalogo vieta:

en: &Separate user data folders for each pane
lt: At&skiri naudotojo duomenų katalogai kiekvienam polangiui

en: &Hex View
lt: Žiūrėti &Hex režimu

en: 
    New Documents (Ctrl+N)
lt: 
    Nauji dokumentai (Ctrl+N)

en: 
    Open (Ctrl+O)
lt: 
    Atverti (Ctrl+O)

en: 
    Save (Ctrl+S)
lt: 
    Išsaugoti (Ctrl+S)

en: Unknown error attempting to open project file.
lt: Nežinoma klaida bandant atidaryti projekto failą.

en: Unknown error attempting to save project file.
lt: Nežinoma klaida bandant išsaugoti projekto failą.

en: Project file successfully loaded.
lt: Projekto failas sėkmingai įkrautas.

en: Project file successfully saved.
lt: Projekto failas sėkmingai išsaugotas.

en: 
    Undo (Ctrl+Z)
lt: 
    Atšaukti (Ctrl+Z)

en: 
    Redo (Ctrl+Y)
lt: 
    Pakartoti (Ctrl+Y)

en: 
    FileCompare
    
    
    
    WinMerge.FileCompare
    WinMerge File Compare
lt: 
    FileCompare
    
    
    
    WinMerge.FileCompare
    WinMerge failų lyginimas

en: 
    FolderCompare
    
    
    
    WinMerge.FolderCompare
    WinMerge Folder Compare
lt: 
    FolderCompare
    
    
    
    WinMerge.FolderCompare
    WinMerge katalogų lyginimas

en: WinMerge comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software and you are welcome to redistribute it under certain circumstances; see the GNU General Public License in the Help menu for details.
lt: „WinMerge“ tiekiama VISIŠKAI BE JOKIŲ GARANTIJŲ. Tai nemokama programinė įranga ir jūs galite ją platinti tam tikromis sąlygomis. Daugiau apie tai rasite „Žinyno“ meniu punkte „GNU Bendroji viešoji licencija“.

en: &Abort
lt: Nutr&aukti

en: &Retry
lt: Ka&rtoti

en: &Ignore
lt: &Ignoruoti

en: Ignore &all
lt: Ignoruoti visk&ą

en: &Yes
lt: &Taip

en: Yes to &all
lt: T&aip visiems

en: &No
lt: &Ne

en: No to a&ll
lt: Ne vi&siems

en: &Continue
lt: Tę&sti

en: &Skip
lt: Pralei&sti

en: Skip &all
lt: Praleisti visk&ą

en: Don't display this &message again.
lt: Daugiau nerodyti šio praneši&mo.

en: To make this message box visible again, press the Reset button on the Message Boxes page of the Options dialog.
lt: Kad šis pranešimas vėl būtų matomas, paspauskite „Nuostatų“ ekrano „Bendrų pranešimų“ dalyje esantį mygtuką „Atkurti“.

en: Syntax
lt: Sintaksės

en: Color Schemes
lt: Schemų

en: Folder Compare
lt: Katalogų lyginimo

en: Project
lt: Projekto

en: Differences
lt: Skirtumų

en: Message Boxes
lt: Bendrų pranešimų

en: To:
lt: Į:

en: From left:
lt: Iš kairės:

en: To left:
lt: Į kairę:

en: From right:
lt: Iš dešinės:

en: To right:
lt: Į dešinę:

en: From middle:
lt: Iš vidurio:

en: To middle:
lt: Į vidurį:

en: Version %1
lt: Versija %1

en: Options (%1)
lt: Nuostatos (%1)

en: All message boxes are now displayed again.
lt: Dabar vėl bus rodomi visi pranešimai.

en: Value in Tab size -field is not in range WinMerge accepts.
    
    Please use values 1 - %1.
lt: Lauke „TAB simbolio dydis“ nurodyta reikšmė nėra iš priimtino diapazono.
    
    Naudokite reikšmes nuo 1 iki %1.

en: Open
lt: Atverti

en: Programs|*.exe;*.bat;*.cmd|All Files (*.*)|*.*||
lt: Programos|*.exe;*.bat;*.cmd|Visi failai (*.*)|*.*||

en: All Files (*.*)|*.*||
lt: Visi failai (*.*)|*.*||

en: WinMerge Project Files (*.WinMerge)|*.WinMerge||
lt: „WinMerge“ projekto failai (*.WinMerge)|*.WinMerge||

en: Options files (*.ini)|*.ini|All Files (*.*)|*.*||
lt: Nuostatų failai (*.ini)|*.ini|Visi failai (*.*)|*.*||

en: Text Files (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|All Files (*.*)|*.*||
lt: Teksto failai (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|Visi failai (*.*)|*.*||

en: HTML Files (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|All Files (*.*)|*.*||
lt: HTML failai (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|Visi failai (*.*)|*.*||

en: XML Files (*.xml)|*.xml|All Files (*.*)|*.*||
lt: XML failai (*.xml)|*.xml|Visi failai (*.*)|*.*||

en: Do not expand
lt: Neišskleisti

en: Expand all subfolders
lt: Išskleisti visus pakatalogius

en: Expand different subfolders
lt: Išskleisti skirtingus pakatalogius

en: Expand identical subfolders
lt: Išskleisti identiškus pakatalogius

en: File Type
lt: Failo tipas

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Message
lt: Pranešimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Item
lt: Elementas

en: Load
lt: Įkelti

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Include Subfolders
lt: Su pakatalogiais

en: Compare Options
lt: Lyginimo nuostatos

en: Hidden Items
lt: Paslėpti elementai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Filters
lt: Filtrai

en: Description
lt: Aprašas

en: Select filename for new filter
lt: Nurodykite naujo filtro failo vardą

en: File Filters (*.flt)|*.flt|All Files (*.*)|*.*||
lt: Failo filtrai (*.flt)|*.flt|Visi failai (*.*)|*.*||

en: Cannot find file filter template file!
    
    Please copy file %1 to WinMerge/Filters folder:
    %2.
lt: Nepavyko rasti failų filtro šablono failo!
    
    Nukopijuokit %1 failą į WinMerge/Filters katalogą:
    %2.

en: Cannot copy filter template file to filter folder:
    %1
    
    Please make sure the folder exists and is writable.
lt: Nepavyko nukopijuoti filtro šablono failo į filtrų katalogą:
    %1
    
    Įsitikinkite, kad katalogas egzistuoja ir yra įrašomas.

en: User's filter file folder is not defined!
    
    Please select filter folder in Options/System.
lt: Vartotojo filtrų failų katalotgas nėra apibrėžtas!
    
    Nurodykite filtrų katalogą „Nuostatos/Sistemos“ meniu punkte.

en: Failed to delete the filter file:
    %1
    
    Maybe the file is read-only?
lt: Nepavyko ištrinti filtro failo:
    %1
    
    Gal failo statusas yra „Tik skaitymui“?

en: Locate filter file to install
lt: Rasti filtro diegimo failą

en: Installing filter file failed.
    
    Could not copy new filter file to filter folder.
lt: Filtro failo diegimas nepavyko.
    
    Nepavyko nukopijuoti naujo filtro failo į filtrų katalogą.

en: Filter file already exists. Overwrite existing filter?
lt: Filtro failas jau yra. Perrašyti esamą filtrą?

en: Regular expression
lt: Reguliarioji išraiška

en: Filters were updated. Do you want to refresh all open folder compares?
    
    If you do not want to refresh all compares now you can select 'No' and refresh compares later.
lt: Filtrai buvo pakeisti. Ar norite atnaujinti visus atvertus katalogų palyginimus?
    
    Jei nenorite atnaujinti visų palyginimų dabar, galite pasirinkti „Ne“ ir atnaujinti palyginimus vėliau.

en: Folder Comparison Results
lt: Katalogų lyginimo rezultatai

en: File Comparison
lt: Failo palyginimas

en: Untitled left
lt: Bevardis kairysis

en: Untitled middle
lt: Bevardis vidurinis

en: Untitled right
lt: Bevardis dešinysis

en: Base File
lt: Pagrindinis failas

en: Theirs File
lt: Jų failas

en: Mine File
lt: Mano failas

en: Original File
lt: Pradinis failas

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d  EOL: %s
lt: Eil.: %s  Stlp.: %d/%d  Sk.: %d/%d  EPF: %s

en: Line: %s
lt: Eilutė: %s

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d
lt: Eil.: %s  Stlp.: %d/%d  Sk.: %d/%d

en:   Sel: %d | %d
lt:   Paž: %d | %d

en: Merge
lt: Sulieti

en: Difference %1 of %2
lt: Skirtumas %1 iš %2

en: %1 Differences Found
lt: Rasta %1 skirtumų

en: 1 Difference Found
lt: Rastas 1 skirtumas

en: Item %1 of %2
lt: Elementas %1 iš %2

en: Items: %1
lt: Elementų: %1

en: Comparing items...
lt: Lygina elementus...

en: %.1f[items/sec]
lt: %.1f[elementų/sek.]

en: Select two existing folders or files to compare.
lt: Nurodykite lyginimui du egzistuojančius katalogus ar failus.

en: Folder Selection
lt: Katalogo išrinkimas

en: Select two (or three) folders or two (or three) files to compare.
lt: Nurodykite lyginimui du (arba tris) katalogus ar failus.

en: Left (1st) path is invalid!
lt: Kairysis (1-as) kelias klaidingas!

en: Middle (2nd) path is invalid!
lt: Vidurinis (2-as) kelias klaidingas!

en: Right (2nd) path is invalid!
lt: Dešinysis (2-as) kelias klaidingas!

en: Right (3rd) path is invalid!
lt: Dešinysis (3-ias) kelias klaidingas!

en: Both paths are invalid!
lt: Abu keliai klaidingi!

en: Left (1st) and Middle (2nd) paths are invalid!
lt: Kairysis (1-as) ir vidurinis (2-as) keliai klaidingi!

en: Left (1st) and Right (3rd) paths are invalid!
lt: Kairysis (1-as) ir dešinysis (3-ias) keliai klaidingi!

en: Middle (2nd) and Right (3rd) paths are invalid!
lt: Vidurinis (2-as) ir dešinysis (3-ias) keliai klaidingi!

en: All paths are invalid!
lt: Visi keliai klaidingi!

en: Only enabled for file comparisons
lt: Leistas tik failų palyginimas

en: Cannot compare file and folder!
lt: Negalima lyginti failo ir katalogo!

en: File not found: %1
lt: Nerastas failas: %1

en: File not unpacked: %1
lt: Failas %1 neišpakuotas

en: Cannot open file
    %1
    
    %2
lt: Negalima atidaryti failo
    %1
    
    %2

en: Failed to parse conflict file.
lt: Nepavyko išnagrinėti konfliktų failo.

en: The file
    %1
    is not a conflict file.
lt: Failas
    %1
    nėra konfliktų failas.

en: You are about to compare very large files.
    Showing the contents of the files requires a very large amount of memory.
    Do you want to show only the comparison results, not the contents of the files?
lt: Ruošiatės lyginti labai didelius failus.
    Tokių failų turinio parodymas reikalauja labai daug atminties.
    Gal norite matyti tik palyginimo rezultatus, o ne failų turinį?

en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

en: Save changes to %1?
lt: Išsaugoti pakeitimus į %1?

en: %1 is marked read-only. Would you like to override the read-only file? (No to save as new filename.)
lt: %1 pažymėtas „Tik skaitymui“. Ar norite perrašyti „Tik skaitymui“ skirtą failą? (Ne, jei įrašyti nauju vardu.)

en: Error backing up file
lt: Klaida kuriant rezervinį failą

en: Unable to backup original file:
    %1
    
    Continue anyway?
lt: Nepavyko sukurti rezervinės kopijos failui:
    %1
    
    Vis tiek tęsti?

en: Saving file failed.
    %1
    %2
    Do you want to:
    	- use a different filename (Press OK)
    	- abort the current operation (Press Cancel)?
lt: Failo įrašyti nepavyko.
    %1
    %2
    Ar norite:
    	- panaudoti kitą failo vardą (spauskite Gerai)
    	- nutraukti šią operaciją (spauskite Atsisakyti)?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the left file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
lt: Papildinys '%2' negali supakuoti pakeitimų kairiajame faile atgal į '%1'.
    
    Pradinis failas nebus pakeistas.
    
    Ar norite išpakuotą versiją išsaugoti kitame faile?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the middle file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
lt: Papildinys '%2' negali supakuoti pakeitimų viduriniame faile atgal į '%1'.
    
    Pradinis failas nebus pakeistas.
    
    Ar norite išpakuotą versiją išsaugoti kitame faile?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the right file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
lt: Papildinys '%2' negali supakuoti pakeitimų dešiniajame faile atgal į '%1'.
    
    Pradinis failas nebus pakeistas.
    
    Ar norite išpakuotą versiją išsaugoti kitame faile?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge loaded it.
    
    Overwrite changed file?
lt: Kita programa pakeitė failą
    %1
    po to, kai jis buvo įkeltas į „Winmerge“.
    
    Perrašyti pakeistą failą?

en: %1
    is marked read-only. Would you like to override the read-only item?
lt: %1
    pažymėtas „Tik skaitymui“. Ar norite perrašyti „Tik skaitymui“ skirtą elementą?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge scanned it last time.
    
    Do you want to reload the file?
lt: Kita programa pakeitė failą
    %1
    po to, kai jis buvo paskutinį kartą skanuotas „Winmerge“.
    
    Įkelti failą iš naujo?

en: Save Left File As
lt: Išsaugoti kairįjį failą kaip

en: Save Middle File As
lt: Išsaugoti vidurinį failą kaip

en: Save Right File As
lt: Išsaugoti dašinįjį failą kaip

en: The file
    %1
    has disappeared. Please save a copy of the file to continue.
lt: Failas
    % 1
    dingo. Norėdami tęsti, įrašykite failo kopiją.

en: Cannot merge differences when documents are not in synch.
    
    Refresh documents before continuing.
lt: Negalima sulieti skirtumų, kai dokumentai nėra sinchronizuoti.
    
    Atnaujinkite dokumentus prieš tęsiant.

en: Break at whitespace
lt: Skaidyti per tarpą

en: Break at whitespace or punctuation
lt: Skaidyti per tarpą ar skirtuką

en: Copy to &Middle	Alt+Right
lt: Kopijuoti į &Vidurį	Alt+Right

en: Copy to &Middle	Alt+Left
lt: Kopijuoti į &Vidurį	Alt+Left

en: Copy from Middle	Alt+Shift+Right
lt: Kopijuoti iš Vidurio	Alt+Shift+Right

en: Copy from Middle	Alt+Shift+Left
lt: Kopijuoti iš Vidurio	Alt+Shift+Left

en: Copy to Middle and Advance	Ctrl+Alt+Right
lt: Kopijuoti į vidurį ir Daugiau	Ctrl+Alt+Right

en: Copy to Middle and Advance	Ctrl+Alt+Left
lt: Kopijuoti į vidurį ir Daugiau	Ctrl+Alt+Left

en: Copy All to Middle
lt: Kopijuoti viską į vidurį

en: Right to Left (%1)
lt: Dešinįjį į Kairįjį (%1)

en: Right to Middle (%1)
lt: Dešinįjį į Vidurinį (%1)

en: Middle to Left (%1)
lt: Vidurinį į Kairįjį (%1 iš %2)

en: Middle to Right (%1)
lt: Vidurinį į Dešinįjį (%1)

en: Left to Right (%1)
lt: Kairįjį į Dešinįjį (%1)

en: Left to Middle (%1)
lt: Kairįjį į Vidurinį (%1)

en: Left to... (%1)
lt: Kairįjį į... (%1)

en: Middle to... (%1)
lt: Vidurinį į... (%1)

en: Right to... (%1)
lt: Dešinįjį į... (%1)

en: Both to... (%1)
lt: Abu į... (%1)

en: All to... (%1)
lt: Viską į... (%1)

en: Differences to... (%1)
lt: Skirtumus į... (%1)

en: Left (%1)
lt: Kairėje (%1)

en: Middle (%1)
lt: Viduryje (%1)

en: Right (%1)
lt: Dešinėje (%1)

en: Both (%1)
lt: Abu (%1)

en: All (%1)
lt: Visi (%1)

en: Left side - select destination folder:
lt: Kairioji pusė - nurodykit rezultatų katalogą:

en: Middle side - select destination folder:
lt: Vidurys - nurodykit rezultatų katalogą:

en: Right side - select destination folder:
lt: Dešinioji pusė - nurodykit rezultatų katalogą:

en: (%1 Files Affected)
lt: (Paveikta %1 failų)

en: (%1 of %2 Files Affected)
lt: (Paveikta %1 iš %2 failų)

en: Are you sure you want to delete
    
    %1 ?
lt: Ar tikrai norite ištrinti
    
    %1 ?

en: Are you sure you want to copy?
lt: Ar tikrai norite nukopijuoti?

en: Are you sure you want to copy %d items?
lt: Ar tikrai norite nukopijuoti %d elementus?

en: Operation aborted!
    
    Folder contents at disks has changed, path
    %1
    was not found.
    
    Please refresh the compare.
lt: Operacija nutraukta!
    
    Pasikeitė katalogų turinys diske, kelias
    %1
    nerastas.
    
    Atnaujinkite palyginimą.

en: Are you sure you want to move?
lt: Ar tikrai norite perkelti?

en: Are you sure you want to move %d items?
lt: Ar tikrai norite perkelti %d elementus?

en: Confirm Move
lt: Patvirtinti perkėlimą

en: You are about to close the window that is comparing folders. Are you sure you want to close the window?
lt: Jūs ketinate užverti langą, kuriame lyginami katalogai. Ar tikrai norite užverti langą?

en: You are about to close the folder comparison window that took a significant amount of time. Are you sure you want to close the window?
lt: Jūs ketinate užverti katalogų palyginimo langą, kurio suformavimas užtruko nemažai laiko. Ar tikrai norite užverti langą?

en: The file or folder name is invalid.
lt: Netinkamas failo ar katalogo pavadinimas.

en: Failed to execute external editor: %1
lt: Nepavyko paleisti išorinio redaktoriaus: %1

en: Unknown archive format
lt: Nežinomo formato archyvas

en: Failed to extract archive files.
    Do you want to compare the archive files as text files?
lt: Nepavyko išskleisti archyvo failų.
    Ar norite archyvo failus lyginti kaip tekstinius failus?

en: Filename
lt: Failas

[ctx: DirView|ColumnHeader]
en: Folder
lt: Katalogas

en: Comparison result
lt: Lyginimo rezultatas

en: Left Date
lt: Kairiojo data

en: Right Date
lt: Dešiniojo data

en: Middle Date
lt: Vidurinio data

en: Left Size
lt: Kairiojo dydis

en: Right Size
lt: Dešiniojo dydis

en: Middle Size
lt: Vidurinio dydis

en: Right Size (Short)
lt: Dešiniojo dydis (trumpas)

en: Left Size (Short)
lt: Kairiojo dydis (trumpas)

en: Middle Size (Short)
lt: Vidurinio dydis (trumpas)

en: Left Creation Time
lt: Kairiojo sukūrimo laikas

en: Right Creation Time
lt: Dešiniojo sukūrimo laikas

en: Middle Creation Time
lt: Vidurinio sukūrimo laikas

en: Newer File
lt: Naujesnis failas

en: Left File Version
lt: Kairiojo failo versija

en: Right File Version
lt: Dešiniojo failo versija

en: Middle File Version
lt: Vidurinio failo versija

en: Short Result
lt: Trumpas rezultatas

en: Left Attributes
lt: Kairiojo atributai

en: Right Attributes
lt: Dešiniojo atributai

en: Middle Attributes
lt: Vidurinio atributai

en: Left EOL
lt: Kairiojo EPF

en: Middle EOL
lt: Viduriniojo EPF

en: Right EOL
lt: Dešiniojo EPF

en: Left Encoding
lt: Kairiojo koduotė

en: Right Encoding
lt: Dešiniojo koduotė

en: Middle Encoding
lt: Vidurinio koduotė

en: Ignored Diff
lt: Ignoruoti skirtumai

[ctx: DirView|ColumnHeader]
en: Binary
lt: Binarinis

en: Unpacker
lt: Išpakuotojas

en: Prediffer
lt: Parengėjas

en: Left
lt: Kairėje

en: Middle
lt: Viduryje

en: Right
lt: Dešinėje

en: Diff
lt: Skirtumai

en: Left Duplicate Count
lt: Dublikatų kiekis kairėje

en: Right Duplicate Count
lt: Dublikatų kiekis dešinėje

en: Middle Duplicate Count
lt: Dublikatų kiekis viduryje

en: Unable to compare files
lt: Neįmanoma palyginti failų

en: Item aborted
lt: Elementų praleista

en: File skipped
lt: Praleistas failas

en: Folder skipped
lt: Praleistas katalogas

en: Left only: %1
lt: Tik kairysis: %1

en: Middle only: %1
lt: Tik vidurinis: %1

en: Right only: %1
lt: Tik dešinysis: %1

en: Does not exist in %1
lt: Nėra %1

en: Binary files are identical
lt: Binariniai failai yra vienodi

en: Binary files are different
lt: Binariniai failai yra skirtingi

en: Files are different
lt: Failai yra skirtingi

en: Folders are different
lt: Katalogai yra skirtingi

en: Left Only
lt: Tik kairysis

en: Right Only
lt: Tik dešinysis

en: Middle Only
lt: Tik vidurinis

en: No item in left
lt: Nėra elemento kairėje

en: No item in right
lt: Nėra elemento dešinėje

en: No item in middle
lt: Nėra elemento viduryje

en: Error
lt: Klaida

en: Text files are identical
lt: Tekstiniai failai yra vienodi

en:  (Middle and right are identical)
lt:  (Vidurinis ir dešinysis yra vienodi)

en:  (Left and right are identical)
lt:  (Kairysis ir dešinysis yra vienodi)

en:  (Left and middle are identical)
lt:  (Kairysis ir vidurinis yra vienodi)

en: Text files are different
lt: Tekstiniai failai yra skirtingi

en: Image files are identical
lt: Paveikslėliai yra vienodi

en: Image files are different
lt: Paveikslėliai skiriasi

en: Group%d
lt: Grupė%d

en: Elapsed time: %ld ms
lt: Praėjęs laikas: %ld ms

en: 1 item selected
lt: pasirinktas 1 elementas

en: %1 items selected
lt: pasirinkta %1 elementų

en: Filename or folder name.
lt: Failo arba katalogo vardas.

en: Subfolder name when subfolders are included.
lt: Pakatalogio pavadinimas, jei įtraukiami pakatalogiai.

en: Comparison result, long form.
lt: Lyginimo rezultatas, išsami forma.

en: Left side modification date.
lt: Kairiosios pusės redagavimo data.

en: Right side modification date.
lt: Dešiniosios pusės redagavimo data.

en: Middle side modification date.
lt: Vidurinės pusės redagavimo data.

en: File's extension.
lt: Failo plėtinys.

en: Left file size in bytes.
lt: Kairiojo failo dydis baitais.

en: Right file size in bytes.
lt: Dešiniojo failo dydis baitais.

en: Middle file size in bytes.
lt: Vidurinio failo dydis baitais.

en: Left file size abbreviated.
lt: Kairiojo failo dydis sutrumpintas.

en: Right file size abbreviated.
lt: Dešiniojo failo dydis sutrumpintas.

en: Middle file size abbreviated.
lt: Vidurinio failo dydis sutrumpintas.

en: Left side creation time.
lt: Kairiosios pusės sukūrimo laikas.

en: Right side creation time.
lt: Dešiniosios pusės sukūrimo laikas.

en: Middle side creation time.
lt: Vidurinės pusės sukūrimo laikas.

en: Tells which side has newer modification date.
lt: Parodo, kurioje pusėje yra naujesnė modifikavimo data.

en: Left side file version, only for some file types.
lt: Kairiojo failo versija, tik kai kuriems failų tipams.

en: Right side file version, only for some file types.
lt: Dešiniojo failo versija, tik kai kuriems failų tipams.

en: Middle side file version, only for some file types.
lt: Vidurinio failo versija, tik kai kuriems failų tipams.

en: Short comparison result.
lt: Trumpo palyginimo rezultatai.

en: Left side attributes.
lt: Kairiosios pusės atributai.

en: Right side attributes.
lt: Dešiniosios pusės atributai.

en: Middle side attributes.
lt: Vidurinės pusės atributai.

en: Left side file EOL type.
lt: Kairiojo failo eilučių pabaigos formatas.

en: Right side file EOL type.
lt: Dešiniojo failo eilučių pabaigos formatas.

en: Middle side file EOL type.
lt: Vidurinio failo eilučių pabaigos formatas.

en: Left side encoding.
lt: Kairiosios pusės koduotė.

en: Right side encoding.
lt: Dešiniosios pusės koduotė.

en: Middle side encoding.
lt: Vidurinės pusės koduotė.

en: Number of ignored differences in file. These differences are ignored by WinMerge and cannot be merged.
lt: Ignoruotų skirtumų skaičius faile. Šie skirtumai yra „WinMerge“ ignoruoti ir negali būti sulieti.

en: Number of differences in file. This number does not include ignored differences.
lt: Skirtumų skaičius faile. Šis skaičius neapima ignoruotų skirtumų.

en: Shows an asterisk (*) if the file is binary.
lt: Rodyti žvaigždutę (*) jei failas yra binarinis.

en: Unpacker plugin name or pipeline.
lt: Išpakuotojo papildinio pavadinimas arba komandų grandinė.

en: Prediffer plugin name or pipeline.
lt: Parengėjo papildinio pavadinimas arba komandų grandinė.

en: Compare %1 with %2
lt: Lyginti %1 su %2

en: Compare %1 with %2 and %3
lt: Lyginti %1 su %2 ir %3

en: Comma-separated list
lt: Kableliais sudalintas sąrašas

en: Tab-separated list
lt: TAB simboliais sudalintas sąrašas

en: Simple HTML
lt: Paprastas HTML

en: Simple XML
lt: Paprastas XML

en: The report file already exists. Do you want to overwrite existing file?
lt: Ataskaitos failas jau yra. Ar norite perrašyti esamą failą?

en: Error creating the report:
    %1
lt: Klaida kuriant ataskaitą:
    %1

en: The report has been created successfully.
lt: Ataskaita sukurta sėkmingai.

en: Cannot add a synchronization point at this line.
lt: Šioje eilutėje negalima pridėti sinchronizavimo taško.

en: The same file is opened in both panels.
lt: Tas pats failas pasirinktas abiejose pusėse.

en: The selected files are identical.
lt: Pasirinkti failai yra vienodi.

en: An error occurred while comparing the files.
lt: Lyginant failus įvyko klaida.

en: Temporary files could not be created. Check your temporary path settings.
lt: Nepavyko sukurti laikinų failų. Patikrinkite laikinųjų kelių nustatymus.

en: These files use different carriage return types.
    
    Do you want to treat all carriage return types as equivalent for this comparison?
    
    Note: If you always want to treat all carriage return types as equivalent, set the option 'Ignore carriage return differences (Windows/Unix/Mac)' in the Compare tab of the options dialog (available under Edit/Options).
lt: Šie failai naudoja skirtingus eilučių pabaigos tipus.
    
    Ar norite, kad šio palyginimo metu į tai nebūtų kreipiamas dėmesys?
    
    Pastaba: Jei norite, kad į eilučių pabaigos skirtumus nebūtų kreipamas dėmesys visada, „Nuostatų“ (Redaguoti / Nuostatos...) ekrano „Lyginimo“ dalyje įjunkite „Ignoruoti eilučių pabaigos skirtumus (Windows/Unix/Mac)“.

en: The selected folder is invalid.
lt: Pasirinktas katalogas yra netinkamas.

en: Cannot open a binary file to editor.
lt: Negalima atidaryti binarinio failo redaktoriuje.

en: The folder exists only in other side and cannot be opened.
    
    Do you want to create a matching folder:
    %1
    to the other side and open these folders?
lt: Katalogas egzistuoja tiktai kitoje pusėje ir negali būti atidarytas.
    
    Ar norite sukurti atitinkamą katalogą:
    %1
    kitoje pusėje ir atverti šiuos katalogus?

en: Are you sure you want to copy all differences to the other file?
lt: Ar tikrai norite nukopijuoti visus skirtumus į kitą failą?

en: Do you want to move to the next file?
lt: Ar norite pereiti prie kito failo?

en: Do you want to move to the previous file?
lt: Ar norite pereiti prie praeito failo?

en: Do you want to move to the next page?
lt: Ar norite pereiti prie kito puslapio?

en: Do you want to move to the previous page?
lt: Ar norite pereiti prie praeito puslapio?

en: Do you want to move to the first file?
lt: Ar norite pereiti prie pirmo failo?

en: Do you want to move to the last file?
lt: Ar norite pereiti prie paskutinio failo?

en: Different codepages found in left (cp%d) and right (cp%d) files.
    Displaying each file in its codepage will give a better display but merging/copying will be dangerous.
    Would you like to treat both files as being in the default Windows codepage (recommended)?
lt: Skiriasi kairiojo (cp%d) ir dešiniojo (cp%d) failų koduotės.
    Kiekvieno failo rodymas savoje koduotėje duos geresnį vaizdą, bet gali pavojingas suliejant ar kopijuojant.
    Ar norite, kad abu failai būtų rodomi numatytoje „Windows“ koduotėje (rekomenduojama)?

en: Information lost due to encoding errors: both files
lt: Informacija prarasta dėl kodavimo klaidų: abu failai

en: Information lost due to encoding errors: first file
lt: Informacija prarasta dėl kodavimo klaidų: pirmasis failas

en: Information lost due to encoding errors: second file
lt: Informacija prarasta dėl kodavimo klaidų: antrasis failas

en: Information lost due to encoding errors: third file
lt: Informacija prarasta dėl kodavimo klaidų: trečiasis failas

en: No difference
lt: Nėra skirtumų

en: Line difference
lt: Skirtumai eilutėje

en: Replaced %1 string(s).
lt: Pakeista %1 eilutė(-ės).

en: Cannot find string "%s".
lt: Nerasta eilutė "%s".

en: You are now entering Merge Mode. If you want to turn off Merge Mode, press F9 key.
lt: Dabar įeinate į Suliejimo režimą. Paspauskite F9 klavišą, jei norite išjungti suliejimo režimą.

en: The number of automatically merged changes: %1
    The number of unresolved conflicts: %2
lt: Automatiškai sulietų pakeitimų skaičius: %1
    Neišspręstų konfliktų skaičius: %2

en: The change of codepage has been merged.
lt: Koduotės pasikeitimas buvo sulietas.

en: The changes of codepage are conflicting.
lt: Koduotės pakeitimai yra prieštaringi.

en: The change of EOL has been merged.
lt: Eilučių pabaigos formato pasikeitimas buvo sulietas.

en: The changes of EOL are conflicting.
lt: Eilučių pabaigos formato pakeitimai yra prieštaringi.

en: Location Pane
lt: Vietos polangis

en: Diff Pane
lt: Skirtumų polangis

en: Patch file successfully written.
lt: Pataisų failas sėkmingai įrašytas.

en: 1. item is not found!
lt: 1. elementas nerastas!

en: 2. item is not found!
lt: 2. elementas nerastas!

en: The patch file already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Pataisų failas jau yra. Užrašyti ant viršaus?

en: [%1 files selected]
lt: [pasirinkta %1 failų]

en: Normal
lt: Normalus

en: Context
lt: Kontekstinis

en: Unified
lt: Unifikuotas

en: Could not write to file %1.
lt: Nepavyko rašymas į failą %1.

en: The specified output path is not an absolute path: %1
lt: Nurodytas rezultato kelias nėra absoliutus kelias: %1

en: Specify an output file.
lt: Nurodykite failą rezultatams.

en: Cannot create a patch file from binary files.
lt: Negalima kurti pataisų failo iš binarinių failų.

en: Please save all files first.
    
    Creating a patch requires that there are no unsaved changes in files.
lt: Pirmiausia išsaugokite visus failus.
    
    Pataisos kūrimui reikia, kad failuose nebūtų neišsaugotų pakeitimų.

en: Folder does not exist.
lt: Katalogas nerastas.

en: Archive support is not enabled.
    All needed components (7-Zip and/or Merge7z*.dll) for archive support cannot be found.
    See manual for more info about archive support and how to enable it.
lt: Archyvų palaikymas nėra įjungtas.
    Nerasti visi archyvų palaikymui būtini komponentai (7-Zip ir/arba Merge7z*.dll).
    Daugiau informacijos apie archyvų palaikymą ir kaip tai įjungti yra naudotojo vadove.

en: Select file for export
lt: Pasirinkite failą eksportui

en: Select file for import
lt: Pasirinkite failą importui

en: Options imported from the file.
lt: Iš failo importuoti parametrai.

en: Options exported to the file.
lt: Į failą eksportuoti parametrai.

en: Failed to import options from the file.
lt: Nepavyko importuoti parametrų iš failo.

en: Failed to write options to the file.
lt: Nepavyko įrašyti parametrų į failą.

en: You are about to close several compare windows.
    
    Do you want to continue?
lt: Jūs ketinate užverti keletą palyginimo langų.
    
    Ar norite tęsti?

en: Mixed
lt: Mišrus

[ctx: EOL Type]
en: Binary
lt: Binarinių

en: None
lt: Nėra

en: Marker Color %d
lt: Žymeklio spalva %d

en: New Pattern
lt: Naujas šablonas

en: Type
lt: Tipas

en: Editor script
lt: Redaktoriaus skriptas

en: 
    Difference in the Current Line (F4)
lt: 
    Skirtumas dabartinėje eilutėje (F4)

en: 
    Options
lt: 
    Nuostatos

en: 
    Refresh (F5)
lt: 
    Atnaujinti (F5)

en: 
    Previous Difference (Alt+Up)
lt: 
    Praeitas skirtumas (Alt+Up)

en: 
    Next Difference (Alt+Down)
lt: 
    Kitas skirtumas (Alt+Down)

en: 
    Previous Conflict (Alt+Shift+Up)
lt: 
    Praeitas konfliktas (Alt+Shift+Up)

en: 
    Next Conflict (Alt+Shift+Down)
lt: 
    Kitas konfliktas (Alt+Shift+Down)

en: 
    First Difference (Alt+Home)
lt: 
    Pirmas skirtumas (Alt+Home)

en: 
    Current Difference (Alt+Enter)
lt: 
    Dabartinis skirtumas (Alt+Enter)

en: 
    Last Difference (Alt+End)
lt: 
    Paskutinis skirtumas (Alt+End)

en: 
    Copy to Right (Alt+Right)
lt: 
    Kopijuoti į dešinę (Alt+Right)

en: 
    Copy to Left (Alt+Left)
lt: 
    Kopijuoti į kairę (Alt+Left)

en: 
    Copy to Right and Advance (Ctrl+Alt+Right)
lt: 
    Kopijuoti į dešinę ir Daugiau (Ctrl+Alt+Right)

en: 
    Copy to Left and Advance (Ctrl+Alt+Left)
lt: 
    Kopijuoti į kairę ir Daugiau (Ctrl+Alt+Left)

en: 
    Copy All to Right
lt: 
    Kopijuoti viską į dešinę

en: 
    Copy All to Left
lt: 
    Kopijuoti viską į kairę

en: 
    Auto Merge (Ctrl+Alt+M)
lt: 
    Automatinis suliejimas (Ctrl+Alt+M)

en: 
    First File
lt: 
    Pirmas failas

en: 
    Next File (Ctrl+F8)
lt: 
    Kitas failas (Ctrl+F8)

en: 
    Last File
lt: 
    Paskutinis failas

en: 
    Previous File (Ctrl+F7)
lt: 
    Praeitas failas (Ctrl+F7)

en: The adapted unpacker is applied to both files (one file only needs the extension).
lt: Pritaikytas išpakuotojas taikomas abiems failams (tik vienam failui reikia išplėtimo).

en: No prediffer (normal)
lt: Nėra parengėjo (normalu)

en: Suggested plugins
lt: Siūlomi papildiniai

en: All plugins
lt: Visi papildiniai

en: Private Build: %1
lt: Neoficiali versija: %1

en: Your software is up to date.
lt: Jūsų programinė įranga yra atnaujinta.

en: A new version of WinMerge is available.
    %1 is now available (you have %2). Would you like to download it now?
lt: Yra nauja „WinMerge“ versija.
    %1 dabar yra prieinama (jūs naudojate %2). Ar norite ją parsisiųsti dabar?

en: Failed to download latest version information
lt: Nepavyko atsisiųsti naujausios versijos informacijos

en: Plugin Settings
lt: Papildinio nuostatos

en: WSH not found - .sct scripts disabled
lt: Nerastas WSH - .sct skriptai išjungti

en: G&o to Line %1
lt: E&iti į %1 eilutę

en: Go to Moved Line	Ctrl+Shift+G
lt: Eiti į perkeltą eilutę	Ctrl+Shift+G

en: Disabled
lt: Išjungta

en: From file system
lt: Iš sistemos

en: From Most Recently Used list
lt: Iš dažniausiai naudojamų sąrašo

en: No Highlighting
lt: Nenaudoti paryškinimo

en: Close &Left Tabs
lt: Užverti korteles &kairėje

en: Close R&ight Tabs
lt: Užverti korteles &dešinėje

en: Close &Other Tabs
lt: Užverti k&itas korteles

en: Enable &Auto Max Width
lt: Įjungti &Automatinį maks. plotį

en: We&bpage
lt: Ti&nklapiai

en: W&rap Text
lt: S&kaidyti tekstą

en: Frhed is not installed.
lt: „Frhed“ neįdiegtas.

en: %1 does not exist. Do you want to create it?
lt: %1 nėra. Norite jį sukurti?

en: Failed to create folder.
lt: Nepavyko sukurti katalogo.

en: You can specify the following parameters to the path:
    $file: Path name of the current file
    $linenum: Line number of the current cursor position
lt: Galite nurodyti šiuos parametrus į kelią:
    $file: Esamo failo kelio pavadinimas
    $linenum: Esamos žymeklio pozicijos eilutės numeris

en: default
lt: numatytasis

en: minimal
lt: minimalus

en: patience
lt: kantrus

en: histogram
lt: histograma

en: none
lt: joks

en: DirectWrite Default
lt: DirectWrite numatytasis

en: DirectWrite Aliased
lt: DirectWrite dantytasis

en: DirectWrite GDI Classic
lt: DirectWrite GDI klasikinis

en: DirectWrite GDI Natural
lt: DirectWrite GDI naturalus

en: DirectWrite Natural
lt: DirectWrite naturalus

en: DirectWrite Natural Symmetric
lt: DirectWrite naturalus simetrinis

en: MDI child window or main window
lt: MDI antrinį arba pagrindinį langą

en: MDI child window only
lt: Tik MDI antrinį langą

en: Close main window if there is only one MDI child window
lt: Užverti pagrindinį langą, jei yra tik vienas MDI antrinis langas

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Diff
lt: Skirtumai

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Highlight
lt: Paryškinti

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Blink
lt: Mirksi

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Block Size
lt: Bloko dydis

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Block Alpha
lt: Bloko alfa

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: CD Threshold
lt: CD slenkstis

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Ins/Del Detection
lt: Skirtumų aptikimas

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: None
lt: Nėra

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Vertical
lt: Vertikaliai

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Horizontal
lt: Horizontaliai

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Overlay
lt: Perdengimas

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Alpha
lt: Alfa

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Alpha Blend
lt: Alfa sl. suliejimas

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Alpha Animation
lt: Alfa sl. animacija

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Zoom
lt: Mastelis

[ctx: ImgMergeFrame|LocationPane]
en: Page:
lt: Psl.:

en: Pt: (%d, %d)  RGBA: (%d, %d, %d, %d)
lt: Tšk.: (%d, %d)  RGBA: (%d, %d, %d, %d)

en: Page: %d/%d  Zoom: %d%%  %dx%dpx  %dbpp
lt: Psl.: %d/%d  Mastelis: %d%%  %dx%dpx  %dbpp

en: Rc: (%d, %d)
lt: St.: (%d, %d)

en: Flipped: %s
lt: Apversta: %s

en: Rotated: %d
lt: Pasukta: %d

en: All pages
lt: Visi psl.

en: <Edit here>
lt: <Redaguoti čia>

en: No differences to select found
lt: Nerasta skirtumų, kuriuos būtų galima pasirinkti

en: No differences found to add as substitution filter
lt: Nerasta skirtumų, kuriuos būtų galima pridėti kaip keitinio filtrą

en: The pair is already present in the list of Substitution Filters
lt: Pora jau yra Keitinių filtrų sąraše

en: Add this change to Substitution Filters?
lt: Įtraukti šį skirtumą į Keitinių filtrus?

en: Text only
lt: Tik tekstas

en: Line-by-line position and text
lt: Paeilutinė pozicija ir tekstas

en: Word-by-word position and text
lt: Pažodinė pozicija ir tekstas

en: AppData folder
lt: „AppData“ katalogas

en: Install folder
lt: Diegimo katalogas

en: Allow only one instance to run
lt: Leisti vykdyti tik vieną programos egzempliorių

en: Allow only one instance to run and wait for the instance to terminate
lt: Leisti vykdyti tik vieną programos egzempliorių ir sulaukti, kol jo vykdymas baigsis

en: Only on window activated
lt: Tik suaktyvinus langą

en: Immediately
lt: Nedelsiant

en: Al&l
lt: Visi

en: &Others
lt: Kiti

en: Missing plugin name in plugin pipeline: %1
lt: Trūksta papildinio pavadinimo papildinio komandų grandinėje: %1

en: Missing quotation mark in plugin pipeline: %1
lt: Trūksta kabučių papildinio komandų grandinėje: %1

en: Specify plugin arguments
lt: Nurodykite papildinio argumentus

en: Plugin not found or invalid: %1
lt: Nerastas arba netinkamas papildinys: %1

en: '%1' is not unpacker plugin
lt: '%1' nėra išpakuotojas

en: '%1' is not prediffer plugin
lt: '%1' nėra parengėjas

en: An error occurred while prediffing the file '%1' with the plugin '%2'. The prediffing is not applied any more.
lt: Parengimo papildiniui '%2' apdorojant failą '%1' įvyko klaida. Parengimas daugiau nebetaikomas.

en: Filter applied
lt: Pritaikytas filtras

en: Clipboard at %s
lt: Mainų sritis %s

en: Clipboard history is disabled.
    To enable clipboard history, press Windows logo key + V and then click the Turn on button.
lt: Mainų srities istorijos funkcionalumas išjungtas.
    Norėdami įjungti, paspauskite Win+V klavišus ir tada „Įjungti“ mygtuką.

en: This system does not support clipboard history.
lt: Ši sistema nepalaiko mainų srities istorijos.

en: The 32-bit version of WinMerge does not support Clipboard Compare
lt: 32 bitų „WinMerge“ versija nepalaiko lyginimo mainų srityje

en: WebView2 runtime is not installed. Do you want to download it?
lt: „WebView2“ vykdymo aplinka neįdiegta. Norite ją parsisiųsti?

en: New Text Compare
lt: Naujas teksto palyginimas

en: New Table Compare
lt: Naujas lentelių palyginimas

en: New Binary Compare
lt: Naujas binarinių failų palyginimas

en: New Image Compare
lt: Naujas vaizdų palyginimas

en: New Webpage Compare
lt: Naujas tinklapių palyginimas

en: Clipboard Compare
lt: Mainų srities palyginimas

en: &Print...
lt: S&pausdinti...

en: Pre&v Page
lt: P&raeitas psl.

en: &Two Page
lt: &2 psl.

en: &One Page
lt: &1 psl.

en: Zoom &In
lt: Did&inti

en: Zoom &Out
lt: Mažin&ti

en: Prettification
lt: Sutvarkymas

en: Content Extraction
lt: Turinio ištraukimas

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Data Query
lt: Duomenų užklausa

en: Validation
lt: Patikra

en: Decompilation
lt: Dekompiliavimas

en: URL Handling
lt: URL apdorojimas

en: Make Uppercase
lt: Pakeisti didžiosiomis raidėmis

en: Make Lowercase
lt: Pakeisti mažosiomis raidėmis

en: Remove Duplicate Lines
lt: Šalinti besidubliuojančias eilutes

en: Count Duplicate Lines
lt: Skaičiuoti besidubliuojančias eilutes

en: Sort Lines Ascending
lt: Rikiuoti eilutes didėjimo tvarka

en: Sort Lines Descending
lt: Rikiuoti eilutes mažėjimo tvarka

en: Reverse Columns
lt: Sukeisti stulpelius

en: Reverse Lines
lt: Sukeisti eilutes

en: Replace...
lt: Pakeisti...

en: Apply Filter Command...
lt: Pritaikyti filtro komandą...

en: Trim Spaces
lt: Šalinti tarpus

en: Select Columns...
lt: Pažymėti stulpelius...

en: Select Lines...
lt: Pažymėti eilutes...

en: Insert Date
lt: Įterpti datą

en: Insert Time
lt: Įterpti laiką

en: Apply Patch...
lt: Taikyti pataisą...

en: Ignore Columns
lt: Ignoruoti stulpelius

en: Ignore Comments (C-Family Languages)
lt: Ignoruoti komentarus (C šeimos kalbos)

en: Ignore CSV Fields
lt: Ignoruoti CSV laukus

en: Ignore TSV Fields
lt: Ignoruoti TSV laukus

en: Ignore Leading Line Numbers
lt: Ignoruoti priekinius eil. numerius

en: Apply Prediff Substitution Filters
lt: Taikyti parengėjo keitinių filtrus

en: Prettify HTML
lt: Sutvarkyti HTML

en: Prettify JSON
lt: Sutvarkyti JSON

en: Prettify XML
lt: Sutvarkyti XML

en: Prettify YAML
lt: Sutvarkyti YAML

en: Preview Graphviz
lt: „Graphviz“ peržiūra

en: Preview Markdown
lt: „Markdown“ peržiūra

en: Preview PlantUML
lt: „PlantUML“ peržiūra

en: Query CSV Data...
lt: Pateikti CSV duomenų užklausą...

en: Query TSV Data...
lt: Pateikti TSV duomenų užklausą...

en: Query JSON Data...
lt: Pateikti JSON duomenų užklausą...

en: Query YAML Data...
lt: Pateikti YAML duomenų užklausą...

en: Validate HTML
lt: Patikrinti HTML

en: Disassemble JVM Bytecode
lt: Dekompiliuoti JVM baitinį kodą

en: Disassemble IL Code
lt: Dekompiliuoti IL kodą

en: Disassemble Native Code
lt: Dekompiliuoti savajį kodą

en: Make characters uppercase
lt: Konvertuoti į didžiąsias raides

en: Make characters lowercase
lt: Konvertuoti į mažąsias raides

en: Remove duplicate lines
lt: Pašalinti pasikartojančias eilutes

en: Count duplicate lines
lt: Suskaičiuoti pasikartojančias eilutes

en: Sort lines ascending
lt: Rikiuoti eilutes didėjančiai

en: Sort lines descending
lt: Rikiuoti eilutes mažėjančiai

en: Reverse columns
lt: Sukeisti stulpelius

en: Reverse lines
lt: Sukeisti eilutes

en: Trim spaces
lt: Apkirpti tarpus

en: Apply patch using GNU patch
lt: Taikyti pataisą naudojant „GNU patch“

en: Display the text content of MS Excel files
lt: Rodyti „MS Excel“ failų teksto turinį

en: Display the text content of MS PowerPoint files
lt: Rodyti „MS PowerPoint“ failų teksto turinį

en: Display the text content of MS Visio files
lt: Rodyti „MS Visio“ failų teksto turinį

en: Display the text content of MS Word files
lt: Rodyti „MS Word“ failų teksto turinį

en: Ignore some columns - ignored columns list from the plugin name or the plugin argument
lt: Ignoruoti kai kuriuos stulpelius - ignoruojamų stulpelių sąrašas iš papildinio pavadinimo arba argumento

en: The plugin ignores comments (//... and /* ... */) in C, C++, PHP and JavaScript files.
lt: Papildinys ignoruoja komentarus (//... ir /* ... */) C, C++, PHP and JavaScript failuose.

en: Ignore some fields - ignored fields list from the plugin name or the plugin argument
lt: Ignoruoti kai kuriuos laukus - ignoruojamų laukų sąrašas iš papildinio pavadinimo arba argumento

en: This plugin ignores the leading line numbers in text files (e.g. NC and BASIC files).
lt: Šis papildinys ignoruoja priekinius eil. numerius tekstiniuose failuose (pvz. NC ir BASIC failai).

en: Prediff Line Filter
lt: Parengėjo eilutės filtras

en: Basic text functions for the context menu
lt: Pagrindinės kontekstinio meniu teksto funkcijos

en: CompareMSExcelFiles.sct WinMerge Plugin Options
lt: CompareMSExcelFiles.sct „WinMerge“ papildinio nuostatos

en: Extract workbook data to multiple files
lt: Išskleisti darbaknygės duomenis į kelis failus

en: Update external references(links)
lt: Naujinti išorines nuorodas(saitus)

en: Compare document properties
lt: Lyginti dokumento savybes

en: Compare names
lt: Lyginti pavadinimus

en: Compare cell values
lt: Lyginti langelių reikšmes

en: Compare worksheets as image (very slow)
lt: Lyginti darbalapius kaip vaizdus (labai lėta)

en:  - Image split size:
lt:  - Vaizdo padalijimo dydis:

en: Compare worksheets as HTML
lt: Lyginti darbalapius kaip HTML failus

en: Compare formulas
lt: Lyginti formules

en: Compare texts in shapes
lt: Lyginti kaukių tekstus

en: Compare headers and footers
lt: Lyginti puslapių antraštes ir poraštes

en: Cannot get Macros.
       To allow WinMerge to compare macros, use MS Office to alter the settings in the Macro Security for the current application.
       The Trust access to Visual Basic Project feature should be turned on to use this feature in WinMerge.
lt: Nepavyksta gauti makrokomandų.
       Norėdami leisti „WinMerge“ palyginti makrokomandas, MS Office pagalba pakeiskite makrokomandų saugos parametrus.
       Norint naudoti šią funkciją „WinMerge“, reikia įjungti pasitikėti prieiga prie „Visual Basic Project“ funkciją.

en: Compare VBA macros
lt: Lyginti VBA makrokomandas

en: CompareMSWordFiles.sct WinMerge Plugin Options
lt: CompareMSWordFiles.sct „WinMerge“ papildinio nuostatos

en: Extract document data to multiple files
lt: Išskleisti dokumento duomenis į kelis failus

en: Compare bookmarks
lt: Lyginti žymes

en: Compare text contents of documents
lt: Lyginti dokumentų turinio tekstus

en: Compare documents as HTML file (very slow)
lt: Lyginti dokumentus kaip HTML failus (labai lėta)

en: CompareMSPowerPointFiles.sct WinMerge Plugin Options
lt: CompareMSPowerPointFiles.sct „WinMerge“ papildinio nuostatos

en: Extract slide data to multiple files
lt: Išskleisti skaidrių duomenis į kelis failus

en: Compare slides as image (very slow)
lt: Lyginti skaidres kaip vaizdus (labai lėta)

en: Compare texts in notes page
lt: Lyginti pastabų puslapio tekstus

en: CompareMSVisioFiles.sct WinMerge Plugin Options
lt: CompareMSVisioFiles.sct „WinMerge“ papildinio nuostatos

en: Extract page data to multiple files
lt: Išskleisti puslapių duomenis į kelis failus

en: Compare pages as image (very slow)
lt: Lyginti puslapius kaip vaizdus (labai lėta)

en: PrediffLineFilter.sct WinMerge Plugin Options
lt: PrediffLineFilter.sct „WinMerge“ papildinio nuostatos

en: Delete
lt: Trinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Ignore Case
lt: Nepaisyti raidžių dydžio

en: Use RegExp
lt: Naudoti RegExp

en: Find what
lt: Ką rasti

en: Replace with
lt: Pakeisti į

en: Settings
lt: Parametrai

en: Column Ranges To Ignore:
    e.g.)  3,10-20,32-33
lt: Nepaisomų stulpelių diapazonai:
    pvz.)  3,10-20,32-33

en: Enter the name of the file to which the patch '%1' will be applied
lt: Įveskite failo, kuriam bus taikoma pataisa '%1', pavadinimą

en: File '%1' does not exist
lt: Failas '%1' nerastas

en: Enter the command line arguments for patch command
lt: Įveskite pataisos komandinės eilutės argumentus

en: Enter the name of the folder to which the patch '%1' will be applied
lt: Įveskite katalogo, kuriam bus taikoma pataisa '%1', pavadinimą

en: Folder '%1' does not exist
lt: Katalogas '%1' nerastas

en: Do not specify the '-p0' command line option for the patch file which includes absolute paths
lt: Nenurodykite komandinės eilutės parametro '-p0' pataisos failui, kuriame yra absoliutusis kelio vardas
